Producenci
Rabaty Colway

RABATY NA PRODUKTY COLWAY ORAZ COLWAY INTERNATIONAL! 

 

Firma Colway jest znanym i cenionym na rynku producentem najwyższej klasy naturalnych suplementów diety oraz kosmetykow na bazie OPATENTOWANEGO Kolagenu Rybiego.
Jest też również firmą specjalizującą się w sprzedaży bezpośredniej. 
Z tego tytułu możesz uzyskać szereg zniżek, dzięki czemu Twoje zakupy będą tansze :)
 

1. 20% rabatu na produkty firmy Colway oraz Colway International dostaniesz rejestrując się w naszym sklepie www.n4b.pl oraz wpisując przy zamówieniu kod rabatowy 20COLWAY

 

2. 30% i więcej NA STAŁE dostaniesz zapisując się do elitarnego klubu klientów Colway. 

Aby skorzystać z rabatu należy zarejestrować się w sklepie Natural 4Beauty www.n4b.pl wpisując dane teleadresowe, a następnie na adres mailowy: biuro@n4b.pl wysłać zgłoszenie, że chce się przystąpić do klubu Colway. W Twoim imieniu wyślemy zgłoszenie do firmy Colway, po czym dostaniesz na maila link aktywacyjny. Klikając w niego potwierdzasz akceptację zasad regulaminu i umowy dystrybucyjnej firmy Colway.

Następnie będziesz już mógł dokonywać zakupów z 30% na produkty Colway w sklepie www.n4b.pl 

Wiedz o tym, że Umowa ta nie zobowiązuje Cię do żadnych zakupów, nie wiąże się z żadnymi kosztami. W umowie dystrybucyjnej chodzi o to, aby przyporząć Cię do właściwego Menagera firmy Colway, czyli o pozyskanie stałego klienta dla naszej firmy.

Rabat 30% jest Ci przyznawany na stałe, a im więcej zakupów robisz - tym bardziej go powiększasz.

Wzór umowy dystrybucyjnej dostępny jest tutaj: KLIKNIJ

Przystąpić do klubu Colway można w dowolnym momencie, nie jest to określone ramami czasowymi. Im szybciej to zrobisz tym lepiej, ponieważ więcej punktów z Twoich zakupów trafi na Twoje konto.

 

3. 42% rabatu na produkty Colway - ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY WSZYSTKIE FIRMY oraz OSOBY PRYWATNE zainteresowane dystrybuowaniem produktów marki Colway.

Firma Colway sędziwie wynagradza swoich kontrahentów - za naszym pośrednictwem możesz  rozpocząć swój własny biznes lub powiększyć asortyment w swojej firmie o produkty najwyższej jakości.

Zadzwoń 601083616 lub napisz do nas biuro@n4b.pl - powiemy Ci o korzyściach współpracy z firmą Colway.

 

4. Zniżki nie obejmują produktów będących obecnie w promocji.

 

 

JEŚLI MASZ PYTANIA

JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI POD NUMEREM: 601-083-616

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl