Producenci
Promocje
173 Purles Depigmentacyjny Krem SPF 50+ MelanoControl 50ml
173 Purles Depigmentacyjny Krem SPF 50+ MelanoControl 50ml

125,90 zł

Cena regularna: 149,90 zł

szt.
IDC Szpilka Złota Zestaw Kosmetyków do ciała 3 części
IDC Szpilka Złota Zestaw Kosmetyków do ciała 3 części

55,90 zł

Cena regularna: 62,90 zł

szt.
IDC Zestaw do ciała Garden Kwiatowy 3 cz. + Konewka
IDC Zestaw do ciała Garden Kwiatowy 3 cz. + Konewka

65,90 zł

Cena regularna: 74,90 zł

szt.
Tonik upiększający Morski 200ml Thalgo
Tonik upiększający Morski 200ml Thalgo

114,00 zł

Cena regularna: 127,00 zł

szt.
149 Peptydowe Hydrożelowe Płatki pod Oczy 60 szt. Purles
149 Peptydowe Hydrożelowe Płatki pod Oczy 60 szt. Purles

144,90 zł

Cena regularna: 159,90 zł

szt.
123 Purles Odżywczy Krem Peptydowy 50ml
123 Purles Odżywczy Krem Peptydowy 50ml

129,90 zł

Cena regularna: 159,90 zł

szt.
122 Rozświetlająca Baza z filtrem SPF 50+ Purles
122 Rozświetlająca Baza z filtrem SPF 50+ Purles

87,90 zł

Cena regularna: 94,90 zł

szt.
SPF 50 Mgiełka do twarzy i ciała 114 Purles 150 ml
SPF 50 Mgiełka do twarzy i ciała 114 Purles 150 ml

95,90 zł

Cena regularna: 109,90 zł

szt.
174 Purles Krem Depigmentacyjny na noc przeciw przebarwieniom 50 ml
174 Purles Krem Depigmentacyjny na noc przeciw przebarwieniom 50 ml

125,90 zł

Cena regularna: 149,90 zł

szt.
KWAS L-ASKORBINOWY 1kg Witamina C w proszku Targroch
KWAS L-ASKORBINOWY 1kg Witamina C w proszku Targroch

29,90 zł

Cena regularna: 37,90 zł

szt.
BIO Olej z nasion OPUNCJI FIGOWEJ 30 ml na zmarszczki z Maroko
BIO Olej z nasion OPUNCJI FIGOWEJ 30 ml na zmarszczki z Maroko

134,90 zł

Cena regularna: 149,00 zł

szt.
OLEJ ARGANOWY Kosmetyczny 500ml Maroko Efas Certyfikat Ecocert
OLEJ ARGANOWY Kosmetyczny 500ml Maroko Efas Certyfikat Ecocert

299,00 zł

Cena regularna: 349,00 zł

szt.

Omega 3-6-9 + ADEK 60 kaps OstroVit

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 25,90 zł

Cena regularna:

25.90
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: OstroVit

Opis

Suplement diety

Omega 3-6-9 + ADEK

60 kaps OstroVit

Źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, omega-6 oraz omega-9 - jedna porcja suplementu diety dostarcza do organizmu:

- 72 mg kwasu eikozapentaenowego (EPA),

- 48 mg kwasu dokozaheksaenowego (DHA),

- 150 mg kwasu alfa-linolenowego (ALA),

- 103,5 mg kwasu oleinowego (OA)

- 190 mg kwasu linolowego (LA).

Bogactwo witamin rozpuszczalnych w tłuszczach - jedna kapsułka zawiera:

- 800 µg witaminy A,

- 2000 IU witaminy D

- 70 mg witaminy E

- 50 µg witaminy K.

1 porcja = 1 kapsułka.

Wydajność - jedno opakowanie produktu zawiera 60 porcji preparatu, co wystarczy na dwa miesiące regularnej suplementacji.

Wygodna forma - preparat dostępny w postaci łatwych do połknięcia kapsułek zapewnia bezproblemową podaż suplementu diety.

OstroVit Omega 3-6-9 + ADEK to wysokiej jakości suplement diety, który stanowi źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3, omega-6 i omega-9, a dodatkowo zawiera również witaminy rozpuszczalne w tłuszczach, takie jak witamina A, D oraz witamina E i K. To preparat dostępny w formie łatwych do połknięcia kapsułek, stworzony z myślą o osobach, którym zależy na uzupełnieniu codziennej diety w cenne składniki.

Masa netto produktu: 48 g

Ilość porcji w opakowaniu: 60

Wielkość porcji: 1 tabletka

Składniki aktywne w 1 porcji, %RWS*

  • Olej rybi: 400 mg, -
  • - w tym kwas eikozapentaenowy EPA 72 mg, -
  • - w tym kwas dokozaheksaenowy DH A48 mg, -
  • Olej z nasion lnu: 300 mg, -
  • - w tym kwas alfa-linolenowy ALA 150 mg, -
  • - w tym kwas oleinowy OA 60 mg, -
  • - w tym kwas linolowy LA 45 mg, -
  • Olej z nasion słonecznika: 290 mg, -
  • - w tym kwas linolowy LA 145 mg, -
  • - w tym kwas oleinowy OA 43.5 mg, -
  • Witamina E 70 mg, 583%
  • Witamina A 800 µg, 100%
  • Witamina D 50 μg / 2000 IU, 1000%
  • Witamina K 50 μg, 67%

*RWS – Referencyjne wartości spożycia

Składniki: Olej rybi, olej z nasion lnu, olej z nasion słonecznika, żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol; woda, octan DL-alfa-tokoferylu (witamina E), cholekalcyferol (witamina D), palmitynian retinylu (witamina A), menachinon-7 MK-7 (witamina K) pochodzący z Bacillus subtilis natto.

Produkt może zawierać mleko (łącznie z laktozą), soję, orzeszki ziemne, inne orzechy, nasiona sezamu, zboża zawierające gluten, jaja, skorupiaki.

Jak spożywać Omegę 3-6-9?

Spożywać 1 porcję (1 kapsułka) dziennie, najlepiej po posiłku.

Popijać dużą ilością wody.

Produkt przeznaczony dla zdrowych osób dorosłych do 75 roku życia.

Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być stosowany przez dzieci, kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby przyjmujące środki przeciwzakrzepowe zawierające antagonistów witaminy K (np. warfaryna i acenokumarol).

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przechowywać w temperaturze 15-25°C, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

OstroVit Omega 3-6-9 + ADEK - cenne źródło wartościowych składników

Kwasy tłuszczowe omega-3 to niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, które nie są syntetyzowane w ludzkim organizmie, dlatego też muszą być dostarczane do ustroju wraz z codziennym jadłospisem lub w razie konieczności, w formie suplementów diety. W preparacie OstroVit wykorzystano zarówno kwas alfa-linolenowy (ALA), który można znaleźć przede wszystkim w oleju lnianym, jak i kwas eikozapentaenowy (EPA) oraz kwas dokozaheksaenowy (DHA), czyli związki, których źródłem są głównie tłuste ryby morskie i oleje rybie.

Kwasy tłuszczowe omega-6 to związki należące do grupy niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które wchodzą w skład błon komórkowych. W suplemencie OstroVit zastosowano kwas linolowy (LA), pochodzący z oleju z nasion słonecznika i z nasion lnu, który można znaleźć również w innych olejach roślinnych, np. w oleju z pestek winogron.

Kwasy tłuszczowe omega-9 to nienasycone tłuszcze, których przedstawicielem, wykorzystanym w produkcie OstroVit, jest kwas oleinowy (OA). Głównym pokarmowym źródłem związku jest oliwa z oliwek, choć kwas oleinowy występuje również w oleju rzepakowym, oleju pozyskiwanym z orzechów laskowych, oleju z nasion słonecznika czy w oleju z nasion lnu.

Witamina A to pochodna karotenu należąca do grupy karotenoidów. To składnik zaliczany do witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, który w organizmie człowieka jest gromadzony w wątrobie i tkance tłuszczowej.

Witamina D to steroidowy, organiczny związek chemiczny, zaliczany do witamin rozpuszczalnych w tłuszczach, który może być dostarczany do ustroju wraz z żywnością - witamina D występuje głównie w tłustych rybach morskich, a także w formie suplementów diety. W słoneczne dni możliwa jest również synteza skórna związku.

Witamina E to grupa organicznych związków chemicznych, zaliczanych do witamin rozpuszczalnych w tłuszczach. To substancja, która w ludzkim organizmie jest magazynowana przede wszystkim w tkance tłuszczowej, a także w nadnerczach. W żywności witamina E występuje głównie w olejach roślinnych, orzechach, pestkach i nasionach.

Witamina K to grupa związków chemicznych rozpuszczalnych w tłuszczach. W suplemencie diety OstroVit wykorzystano menachinon, czyli witaminę K2, która jest wytwarzana przez bakterie jelitowe, a także może być dostarczana do ustroju wraz z codzienną dietą lub w formie suplementów.

Producent
Fitness Trading Franciszek Szpak
Kraj:
Polska
Adres:
ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrów
Email:
sales@ostrovit.com

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl